BlogInvest.ro


<<-- Vezi aici magazinele online recomandate de noi de unde puteti sa sa cumparati cu incredere -->>
flanco tinar depurtat mycloset emag emag fashionup

Super Bingo 17 ianuarie 2010 lista castigatorilor


Castigatori Super Bingo 17 ianuarie 2010 lista castigatorilor Super Bingo Metropolis . Castigatori Taloane Gratuite, Taloane negastigatoare din 17.01.2010.

15 premii Concursul Telefonic, premiul maxim 150.000 lei:
Boeriu Cornelia Selimbar Sibiu 120.000 lei (a avut cumparat Top)
Silvia Vidrea – Valcele jud Covasna 50.000 lei
Anisoara Rozor – Medias jud Sibiu 120.000 lei
Marcela Petruta – Zabrani jud Arad 70.000 lei
Ion Teodorescu – Sinaia jud Prahova 100.000 lei
Dragan Voichita – Vata de Jos jud Hunedoara 120.000 lei
Lacramioara Tibescu – Brasov jud Brasov 140.000 lei
Vasile Ilies – Salaj Jud Zalau 100.000 lei
Dan Ioan Ionica – Braesti jud Botosani 130.000
Mariana Cojocaru – Calarasi Jud Calarasi 120.000 lei
Alexandru Florescu Bucuresti 80.000 lei
Adriana Pricop – Piatra Neamt jud Neamt 140.000 lei
Ionela Radu – Bucuresti 90.000 lei
Nicolae Iordache – Gaesti jud Dambovita 130.000 lei

10 Castigatori premii de 30.000 lei la taloane gratuite

Maria Timea Nita – Pitesti Arges
Florin Banu – Stroiesti jud Arges
Nicoleta Pana – Buzau jud Buzau
Catalin Petre – Campina Prahova
Lenuta Tutunaru – Visina jud Olt
Betica Colompar – Cenad Timis
Gheorghe Diaconescu – Tg Jiu jud Gorj
Cristina Eparu – Targoviste jud Dambovita
Victor Georgeoiu – Rm Valcea jud Valcea
Gabriel Diaconu –

10 Premii 20.000 lei Taloane Gratuite

Marioara Murariu – Miercuea Ciuc jud Harghita
Elena Neamtiu – Sibiu Hasag Jud Sibiu
Mihail Brulea – Bruni jud Timis
Mihai Ilisei – Bugus jud Bacau
Dinu Moldovan Cluj Napoca jud Cluj
Marian Voicu – Codlea jud Brasov
Octavian Dumitru – Tulcea jud Tulcea
Grigore Mohorea – Galati Jud Galati
Vasile Bran – Traian jud Olt
Andrei fertasii – Repedea jud Maramures

Premiu de linie 20 lei, Castigatori Bingo 100 lei
Castigatori taloane gratuite 1000 lei
Trif Marian – Sebes jud Alba
Vacnu Corina – Sebes – jud Alba
Draghiciu Nicolae Alba Iulia
Matis Florentina – Arad jud Arad
Avram Solvastru – Arad jud Arad
Gheorghe elena – Buzoiesti jud Arges
Plopeanu Eleonora Pitesti Arges
Sirbu Cristian Nistor – Pitesti Arges
Ilinca Ana – Onesti jud Bacau
Fecioru Gheorghe – Bacau jud Bacau
Toma Gheorghe – Capalna jud Bihor
Gocz Sorin – Oradea jud Bihor
Bot Elena – Oradea jud Bihor
Caculea Crina Bistrita jud Bistrita Nasaud
Rebrean Claudia – Bistrita jud Bistrita Nasaud
Amariei Dorina Mihaela – Dragalina jud Botosani
Vicol Daniela – Botosani jud Botosani
Vatav Aurelia – Braila jud Braila
Balan Irina – Tufesti Braila
Ciausu Marioara – Codlea jud Brasov
Iovita Ciprian – Prejmer Brasov
Pandrea Gheorghe – Sacele jud Brasov
Capota Mihai – Parscov jud Buzau
Stratulat Costela – Calarasi jud Calarasi
Marin Popescu Emilia – Calarasi jud Calarasi
Stoian Gabriela – Resita jud Caransebes
Muntean Doina – Caransebes jud Caraj Severin
Pop Adrian – Dej jud Cluj
Cazacu Ionut – Constanta
Leonte Ion – Lumina jud Constanta
Arsene Mihai – Corbu jud Constanta
Began Lavinia Elena – Constanta jud Constanta
Morarescu Cosmin – Craiova jud Dolj
Radu Iata – Poiana Mare jud Dolj
Badea Lucian – Izvoare jud Dolj
Tonescu Ion – Filiasi jud dolj
Bejenar Aurel Galati jus Galati
Cocis Carmen – Giurgiu jud Giurgiu
Toma Lavinia – Balteni jud Gorj
Niculesu Dumitru- Tetila jus Gorj
Cioran Aurica – Deva jud Hunedoara
Marinescu Maria- Festesti jus Ialomita
Romaniuc Nicoleta – Iasi jud Iasi
Nechita Liliana Iasi jud iasi
Barabas Ileana – Bucuresti
Avram Lucian – Bucuresti
Mogos Elena – Bucuresti
Stoica Rovena – Bucuresti
Dascalu Liviu – Bucuresti
Dragomirescu Elena – Bucuresti
Dugala Mihai – Bucuresti
Stefan Elena – Voluntari Ilfov
Petre Constantin – Ciolpani Ilfov
Dumitrache Dobrita – Pipera Ilfov
Balanean Mihaela – Baia Mare jud Maramures
Sugar Edita – Baia Mare Maramures
Matoi Costel – Drobeta Turnu Severin jud Mehedinti
Iacobici George – Orsova jud Mehedinti
Ghiurca Alex Martin – Tarnaveni jus Mures
Lazar Delia Crina – Ludus jud Mures
Ionescu Nataia – Piatra Neamt jud Neamt
Bulai Aneta – Podoleni jud Neamt
Deftea Mariana – Cungrea jus Olt
Matei Maria – Stefanesti jud Prahova
Stancut Adrian- Busteni jud Prahova
Gheorghica Valentin – Sinaia jud Prahova
Calin Vataselu Ana Maria -Sinaia jud Prahova
Paska Marius – Criseni jud Salaj
Osan Victor Satu Mare jud Satu mare
Busuioc Valeriu – Satu Mare jud Satu Mare
Lungu Daniel Costel – Suceava jud Suceava
Catargiu Spiridon – Capu Codrului jud Suceava
Togan Danut- Videle jud Teleorman
Gh Vasile – Alexandria Teleorman
Serte ghe Adrian – Timisoara jud Timis
Kadam Claudia – Timisoara jud Timis
Boearciuc Valeriu M Kogalniceanu jud Tulcea
Sechila Emil Ioan – Tulcea jud Tulcea
Badea Maria – Rm Valcea jud Valcea
Grecu Niculina Barlad jud Vaslui
Palimariciuc Mihai – Vaslui jud Vaslui
Gavrila Viorel – Pufesti jud Vrancea
ilies Vasile – Zalau jud Salaj

Online
Durlescu Dan -Strei jud Hunedoara
Dovlete Catalin Nicusor – Dr Turnu severin Mehedinti
Sarbu Alina – Poiana Campina Prahova
Simionas Ioan – Franta
Buglea Calin Ioan – Spania
Dorin Stirbei – Spania

Castigatori 1000 lei taloane necastigatoare:
Lupsan Nicolae – Cugir jud alba
Sarac Ioan Ciprian – Arad jud Arad
Nitoi Daniela Maria- Santana jud Arad
Mihai Madalina Bacau jud Bacau
Bodar Gheorghe – Oradea jud Bihor
Buzgo Emeric – Oradea Bihor
Vasile Toma – Bistrita jud Bistrita
Eftemie Ciprian – Braila
Buzea Vasile – Braila
Demeter Margareta – Sacele Brasov
Bota Ioan Ciprian – Brasov jud Brasov
Lepadatu Ion – Ramnicelu jud Buzau
Iacob floare – Beceni jud Buzau
Viloaia Anghelina jud Caras Severin
Pop Sergiu Cristian – Gherla jud Cluj
Semenescu Gh Barna – Cluj Napoca jud cluj
Nicolae Daniel – Medgidia jud Constanta
Molnad Szilad – Sf Gheorghe jud Covasna
Postelnicu andra Ionela – Targoviste jud Dambovita
Ciuca Ion – Craiova jud Dolj
Ciobanu corneliu Danut – Galati jud Galati
Lungeanu dumitra – Branistea Galati
Georgescu Luciana – Giurgiu
Zugravu daniela – aninoasa jud gorj
Tufisi constntin – aninoasa jud Gorj
Stoica Aurel – Balan jud Harghita
Mara constanta – Timpa jud Hunedoara
Pintea Mariora- baita jud Hunedoara
Radu Irina Silvia – Slobozia jud Ialomita
Pascu aureliana – Amara jud Ialomita
Balan Vioral – Pascani jud Iasi
Mistrieanu Petrica – Pscani iasi
Bumbu Florentina -domnesti Ilfov
Kindris Bogdan – Viseu de sus Maramures
Filip maria – Suciu de Sus Maramures
Hogea Laurentiu – Seleus jud Mures
Gherghen Ioan Iulian – Sighisoara jud Mures
Istrati Varvara – Piatra Neamt jud Neamt
Budica Mihai – Gradinari jud Olt
Grancea Constantin jud Prahova
Pall Iuliu Lucian Zalau Salaj
Ciorba Dumitru – Certeze jud Satu Mare
Marcu alina sibiu
anghel Ionel Sibiu
Axanei Dumitru RAdauti jud Suceava
Vusatiuc Vasile – Balcauti jud Suceava
Lungu Camelia – Lunca jud Teleorman
Bodirca florica jud Teleorman
Retian Paraschiva – Dumbravita jud timis
Ardelean Gheorghe – Bazosu Nou jud Timis
Miclea Emil – Dumbravita Timis
Coroiu Maria – Ceamurlia Tulcea
Grigore Dimu – Tulcea jud tulcea
Halip Marian – Brosteni Vrancea
Boboc costel – Odobesti jud Vrancea
Micu Valilica – Bucuresti
Dinu Cristina – Bucuresti
Roman Alexandria – Bucuresti
Chelaru Valentin – Bucuresti
Badea Adrian – Bucuresti
Tataru Stelian – Bucuresti
Filip Aurel – Bucuresti

online
Malasinca Tanania Iasi
Niculae RAzvan Ion Bucuresti
Lucescu dumitru Iasi
Timofte Ionela – anglia Londra
Cazan Stefan Anglia
Turcu Geanina – Avrig Sibiu
Bobonea Ioan – Media sibiu
Stan Nicolae – Spania

Lista COMPLETA A castigatorilor Super Bingo 17 ianuarie 2010.

Share this article


(P) Culege roadele unui nou inceput cu imprumutul potrivit. Sume intre 100 si 500 de lei, rate fixe saptamanale sau lunare.




Norton Safe Web Certificat Web ziare ziare Stiri ziare.org Revista Presei
like la pagina pentru a continua!